Vodíkový peeling

Co je vodíkový peeling?

použití technologie hydrogenace vody nejen čistí, ale také zpomaluje procesy stárnutí. dodatečná
molekula vodíku zachycuje volné molekuly kyslíku (volné radikály) na povrchu pokožky a spojuje se do molekuly vody, neškodné pro pokožku a tělo. provádění tohoto ošetření v sériích přináší velkolepé omlazující a zesvětlující účinky. díky speciálním koncovkám je čisticí účinek velmi přesný a ošetření Ize provádět i na jemné a citlivé pleti. je skutečnou revolucí na kosmetickém trhu.

Zařízení na vodíkový peeling

Vodíkový peeling Yoshida Hydrogen Peeling

Novinka na trhu!
Yoshida hydrogen peeling je inovativní zařízení, které kombinuje nejúčinnější technologie pro revitalizaci pokožky.

Ultrazvuk

V další fázi používáme vysokofrekvenční ultrazvuk. přístroj kontroluje množství a hloubku vstřikování účinné látky do pokožky. Ultrazvuk zlepšuje hydrataci, výživu a regeneraci pokožky. Přípravky se dostanou do hlubokých vrstev epidermis, což zabraňuje odpařování účinných látek.

Rádiové vlny

Použití rádiových vln vytváří v pokožce endogenní teplo, které zahřívá kolagenová a elastinová vlákna na teplotu 45-57 stupňů Celsia. V důsledku toho se vlákna zkracují, což přináší efekt nechirurgického liftingu pokožky. Rádiové vlny stimulují růst fibroblastů, díky čemuž dochází ke zhrubnutí pokožky a snížení problému viditelnosti erytému. na výběr jsou tři typy vln a různý výkon operační hlavy.

Hlavice teplo studená

Technologie, která využívá změny teploty v hlavici. V možnosti nastavení volíme chlazení nebo zahřívání. Teplotní rozsah horké hlavice je 40-55 stupňů Celsia, teplotní rozsah studené hlavice je 15-20 stupňů Celsia. Kladívko teplo – chlad stimuluje pokožku k lepší funkci, zlepšuje její stav, stimuluje cévy k činnosti. to umožňuje snížit problémy s erytémem, zpevnit cévy, ochladit pokožku po silných stimulačních ošetřeních nebo na začátku ošetření rozšířit póry a zahřát tkáň pomocí změkčujících masek.