Monochromatický světelný tunel

Co je monochromatická terapie?

Monochromatická světelná terapie se využívají nejen v kosmetice, ale dokonce i v dermatologii a chirurgii coby podpora hojení tkání. Řadou testů byla prokázána účinnost této fyzikální terapie.
 
Monochromatická světelná terapie se také nazývá:
• PDT – photodynamic therapy
• fotodynamická terapie
• LED světlo
 
Monochromatické světelné přístroje využívají speciální, čipové technologie, čistota LED paprsků je více než 99% u červeného, modrého i zeleného světla (prověřeno
asociací NAALT a s certifikací FDA). Omega světelný tunel poskytuje čisté světlo u základních barev. U dalších odstínů dochází k RGB kombinaci.

Klinickými testy prokázaná účinnost.

Omega monochromatický tunel nabízí

Omega monochromatický tunel
  • zvýšení účinků klasického kosmetického ošetření
  • rychlejší regeneraci po jehličkové mezoterapii 
  • výborná kombinace s BB Glow 

Červené světlo 630 – 635 nm

zlepšuje cirkulaci krve, elasticitu pokožky a její celkový stav, odstranění vrásek, pomáhá zacelit poškozenou pokožku po úrazech, zmenšuje póry a také výrazně zvyšuje produkci kolagenu; mimo jiné pomáhá na „unavený“ obličej.

Modré světlo 400 – 470 nm

působí antibakteriálně ( = desinfekce ) proti bakteriím (Porphyrins) v pokožce – ideální pro ošetření akné (acne vulgaris). Zároveň efektivně působí na citlivou pokožku. Působí proti „zapálené“ pokožce (začervenání), také zlepšuje stav jizev po akné. U většiny klientů dokáže ve velmi krátké době redukovat výskyt akné o 50-60%.

Zelené světlo 525 – 548 nm

dokáže vyvážit poměr pigmentu v pokožce, “stařecké skvrny”, redukuje drobné vrásky, vyživuje stárnoucí pokožku, pomáhá obnovit buněčnou stabilitu a rovnováhu metabolismu. Také pomáhá na bledou, zašedlou nebo zažloutlou pleť, na růst vlasů – pozitivně působí na vlasové kořínky, působí proti padání vlasů u žen i mužů. Též má hojivé účinky.

Žluté světlo 560 – 590 nm

zlepšení mikrocirkulace, vaskulárních problémů, napomáhá “buněčnému dýchání”, podporuje buněčnou imunitu, působí detoxikačně. Také podporuje regeneraci pleťových buněk a snižuje začervenání. Často se využívá při depigmentačních ošetřeních. 

Fialové světlo 410 nm

pomáhá při ošetření  rosacei nebo  akné, dokáže také zjemnit jizvy a zarudnutí po akné