Permanentní make-up rtů

Jak probíhá permanentní make-up rtů se podívejte na videu:

Permanent rtů – doporučená péče

Po zákroku odchází klientka s ošetřenými rty. Poté je potřeba místo mazat každý den ( nejlépe 3krát ), ale u všech permanentů platí, čím méně, tím více. Mazat klientka musí, ale opravdu velmi malým množstvím a vždy vatovou tyčinkou. Nikdy prsty, protože je to rána, do které si nešetrným zacházením může snadno něco zanést.

Ukázka permanentního make-upu rtů mé klientky

O rty ( jako o ostatní permanenty ) je potřeba se starat cca 7-10 dní. Během této doby na rty kromě doporučené vazelíny nebo mastičky nesmí nic jiného přijít. Klientka musí být opatrná při mytí vlasů a obličeje, aby na rty nepřišla ani voda. Samozřejmě může používat krémy a líčit se, dle zvyku, ale vždy je potřeba vynechat oblast rtů. První 3 dny se doporučuje pít přes brčko a při jídle více otvírat pusu, aby se, pokud možno, vytetované oblasti, co nejméně dotýkala. Rty se začnou loupat dříve než třeba obočí. Je to způsobené větším pohybem a jemnější kůží. Po vyloupání budou rty určitě působit velmi světle. Další 3 týdny barva pracuje v kůži a ustálí se na určité intenzitě. Výsledek první aplikace tedy klientka vidí až přibližně za 4 týdny.

Po aplikaci se týden nedoporučuje sportovat ( kvůli pocení ) a rovněž je nutné vynechat bazén, saunu a solárium. V létě je potřeba čerstvý permanent chránit před přímým sluncem. To ale neznamená, že v létě se permanentní make up nedělá. Na světě existuje mnoho zemí, kde je léto celý rok a permanent tam samozřejmě aplikují. Je ale potřeba počítat s omezením, a proto si aplikaci neplánujte bezprostředně před dovolenou u moře nebo na horách nebo před wellness pobytem.

Kde mě
najdete?

kontakt

Najdete mě kousek od Českých Budějovic, v prostorách Wellness Hotelu Diamant na Hluboké.

Objednávky: +420 777 105 157

Ozvěte se mi

Máte zájem o moje služby a chcete si rezervovat termín? Máte nějaké dotazy k permanentnímu make-upu a kosmetice?

Kontaktní formulář