Mesobotox

Co je Mesobotox?

Mesobotox je inovativní technika, která za použití elektroporace a směsi s vysokým obsahem složky Argilerine vyhlazuje vrásky a výrazové linie bez použití jehel a předchází případným nežádoucím účinkům botulotoxinu známého jako Botox. Argilerine /acetyl hexapeptid/ je patentovaná aktivní látka, která působí stejným mechanismem jako Botox, ale na rozdíl od přípravku Botox je mnohem účinější a šetrnější. Další obsažené aktivní látky jako kyselina hyaluronová, kolagen, Tensine, Polylift dodávají pleti hydrataci, pevnost a pružnost.

Ošetření trvá 45min., během nichž provedeme peeling ovocnými AHA kyselinami, což usnadní pronikání aktivních látek, které budeme nanášet pomocí techniky elektroporace. Výsledky jsou viditelné již od prvního sezení, avšak výraznějších výsledků se dosáhne od třetího či čtvrtého ošetření. Pro dosažení vynikajících výsledků se doporučuje podstoupit 4-6 ošetření. Mezi ošetřeními je doporučeno nechat časovou prodlevu 7-10 dnů.

Ošetření se může provádět na jakémkoliv typu zdravé pleti. Díky bezpečné a šetrné aplikaci bez použití injekcí je riziko vedlejších účinků téměř zanedbatelné.

Na co se používá Mesobotox?

  • Bezbolestná aplikace
  • Odstraňuje ochablost
  • Vyhlazuje vrásky

Francouzská novinka!
Nejnovější způsob, jak se dlouhodobě zbavit vrásek v obličeji!
Revoluční neinvazivní ošetření bez injekcí a vedlejších účinků!

Botulinové ampule

Botulinové ampule

Botulinové ampule s obsahem látky Botalinum jsou díky výtažku z mořských řas tzv,,,přírodní botox”.
Při pravidelném používání zajistí pleti liftingový vzhled. Zajištění hydratace pokožky až do hloubky 0,5mm. Purifikovaná voda 0%! Více než 50% hyaluronové kyseliny, výtažek z listů Centella Asiatica, který má výborný regenerační účinek. Výrazný liftingový efekt!