Kosmetika

Kosmetické ošetření je komplexní péčí o pleť, zaměřenou na její revitalizaci a omlazení. Začíná odlíčením a důkladným očištěním pleti a následuje dalšími technikami a masáží. Závěrem je aplikován denní nebo noční krém, který zabezpečuje dlouhodobou hydrataci a ochranu pleti.

Více o službě

Co je kosmetické ošetření?

Ošetření stárnoucí a aknózní pleti, zahrnující následující kosmetické procedury:

Od kolika let chodit na kosmetiku?

Často se setkávám s dotazem, od kolika let by se mělo chodit na kosmetiku. Já mám klientky ve věku 13 – 90 let. Kosmetické ošetření potřebuje většina teenagerů. V období puberty mají často problémovou pleť, a proto je potřeba ji pravidelně čistit a správně ošetřovat.

Co se týká stárnutí pleti, tak bohužel, to začíná už v 25 letech. Proto se doporučuje začít chodit pravidelně na kosmetiku, tedy jednou za měsíc, už od tohoto věku.

Samozřejmě je rozdíl v ošetření pleti 25 leté a třeba 60 leté. Nicméně pravidelná kosmetika a správné ošetřování pleti i doma, opravdu viditelně oddálí stárnutí a především pomůže vyřešit spoustu problémů jako například akné, červené žilky, vrásky, suchou nebo povadlou pleť.

Dnes máme k dispozici krémy, séra, masky a přístroje, se kterými se dají dělat zázraky v porovnání s tím, co bylo možné dříve.

Ke každé klientce přistupuji individuálně. Podle stavu pleti ji sestavím ošetření na míru, aby byl výsledek co nejefektivnější.

Kde mě
najdete?

kontakt

Najdete mě kousek od Českých Budějovic, v prostorách Wellness Hotelu Diamant na Hluboké.

Objednávky: +420 777 105 157

Ozvěte se mi

Máte zájem o moje služby a chcete si rezervovat termín? Máte nějaké dotazy k permanentnímu make-upu a kosmetice?

Kontaktní formulář