Jehličková Mezoterapie

Co je mezoterapie?

Jehličková mezoterapie je postup, kterým lze dosáhnout výrazné omlazení pokožky obličeje, dekoltu a krku, ale také například hřbetu rukou v krátkém čase. Jedná se o jednu z mála dermoterapií, které jsou vhodné pro všechny typy pleti a může být použita i na léčbu křehké pokožky a okolí očí a krku.

Bylo prokázáno, že mikrojehličkování spouští tvorbu kolagenu a kaskádu hojení bez rizika tvorby hyperpigmentací.

Jedná se o minimálně invazivní metodu, při kterém se speciální léčivé roztoky aplikují do střední vrstvy kůže (tedy přibližně do hloubky 4 mm), aniž by byly porušeny cévy či nervy. Léčebné roztoky obsahují vysoké koncentrace vitamínů, aminokyselin a enzymů. Tyto látky mají zásadní význam pro regeneraci. Pokud je pokožka vysušená a pokud je třeba i vypnout drobné vrásky, bývá tento roztok kombinován s kyselinou hyaluronovou. Ta je důležitým stavebním prvkem kůže. Její aplikací je dosaženo intenzivní hydratace a následného vypětí a zpevnění pokožky.

Doporučuje se provádět 8 ošetření ( jedno nebo dvě týdně ) přestávka před další kúrou 8 ošetření by měla být jeden měsíc.

Zařízení na mezoterapii

Dr. Nek Meso Gun

Dr.Nek Meso Gun (můžete znát podobné přístroje jako je: Vital Injector, Mesoboost, Skinbooster, Mesojet Gun) je přístroj, který kombinuje dvě technologii – Mezočipovou transdermální penetraci a radiofrekvenci. Přístroj vytváří desítky tisíc dočasných mikrokanálků, kterými jsou účinně, rychle a bezbolestně vpravována séra do střední vrstvy kůže. Mezočipová transdermální penetrace je pokročilá forma mezoterapie, která využívá speciálního zařízení nazývaného „mezočip“, který umožňuje snadnější a účinnější aplikaci kosmetických látek přes kůži.
Radiofrekvence je kosmetický postup, který využívá vysokofrekvenčního proudu elektromagnetické energie k zahřátí vrstev kůže a podkoží. Tato tepelná energie stimuluje produkci kolagenu a elastinu, což má za následek zlepšení kvality a pružnosti pokožky.