Hydrodermabraze

Co je hydrodermabraze?

Hydrodermabraze přístroj na kosmetiku
Hydrodermabraze přístroj na kosmetiku

Kosmetická procedura hydrodermabraze je ideálním řešením přístrojem pro hloubkové čištění pleti a její intenzivní hydrataci. Jedná se o ošetření pleti, které ji vyčistí, omladí a barevně sjednotí. Tento kosmetický hit v oblasti omlazování přístrojovou technikou přináší nebolestivé ošetření s unikátním účinkem. Kromě odstranění odumřelé a zrohovatělé kůže odstraní i veškeré nečistoty včetně zbytků make- upu. Po vyčištění jsou na pleť aplikovány hydratační a vyživující kosmetické produkty.

Průběh procedury hydrodermabraze

Unikátní technologie umožňuje hloubkové čištění pórů, rozpouští a doslova vysává nečistoty i mazové zátky a dokonale zjemňuje pleť. Póry zůstávají čisté. Unikátní hydro-dermabrazivní nástavec tryská úzký pramínek vody a přitom čistí pleť vysokorychlostním vakuovým sáním pomocí podtlaku. Kosmetička přejíždí po obličeji speciálním nástavcem. Tekutina mezitím hydratuje pleť. Hlavní výhodou přístroje je šetrnost. Používá pouze vodu, případně sérum dle vaší pleti.

Princip a účinky ošetření hydradermabraze

Na ošetření není třeba se speciálně připravovat, můžete si na něj odskočit i během obědové pauzy. Mezi další výhody patří i délka ošetření. Procedura trvá asi jen 30 minut, ale při pravidelném provádění přináší viditelné a trvalé výsledky. Tato kosmetická procedura má velký efekt, podpoří stimulaci tvorby kolagenu a umí provést vyčištění, peeling a hydrataci pokožky v jediném zákroku. Plet’ bude vypjatá, čistá, svěží a mladistvá. Aplikuje se na oblast obličeje, krku i dekoltu.

Kdy hydrodermabrazi využít

Hydrodermabraze pomáhá řešit potíže související s:

  • poškozením slunečním zářením a hyperpigmentací pleti
  • vyhlazuje jemné vrásky
  • u mastné pleti redukuje kožní maz
  • zužuje rozšířené póry hydratuje
  • omlazuje pleť

Na drobné jizvy lze využít nebolestivou diamantovou dermabrazi pro odstranění odumřelých buněk a nečistot speciální diamantovou bruskou. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti i věkové skupiny. Díky neinvazivnosti a nebolestivosti ho snáší teenageři i dospělí.